al. Niepodległości 159 lok 76, Warszawa

Regulamin

JAK KORZYSTAĆ Z ZAPISÓW ONLINE?

• POJEDYNCZA REZERWACJA:

Aby dokonać pojedynczej rezerwacji wybierz datę, godzinę, usługę i terapeutę. Wybierz opcję "rezerwuj", następnie uzupełnij formularz rezerwacji (tu wpisz także swoje dane niezbędne do wystawienia faktury). Opłać rezerwację kartą lub blikiem (masz na to 15 min) w przeciwnym razie system automatycznie anuluje dokonaną wcześniej rezerwację. Zachowaj maila z linkiem do rezerwacji, będzie Ci on niezbędny do ewentualnej zmiany terminu spotkania.

WAŻNE! Jeśli dostaniesz powiadomienie o anulacji, nie opłacaj starej rezerwacji, tylko dokonaj nowej.

• REZERWACJA KILKU SESJI Z GÓRY:

Korzystając z kalendarza zapisów online możesz dokonać rezerwacji kilku sesji (spotkań w gabinecie jak i tych online) płacąc zbiorowo za wszystkie jednym przelewem. Dostaniesz wtedy jedną fakturę zbiorczą. Aby dokonać kilku rezerwacji, wybierz usługi i terapeutę, następnie kliknij koszyk przy wybranych datach / godzinach. Gdy już wybierzesz wszytkie potrzebne Ci sesje (Twoje wybory są widoczne na dole strony), wybierz opcję "rezerwuj", następnie uzupełnij formularz rezerwacji (tu wpisz także swoje dane niezbędne do wystawienia faktury). Opłać rezerwację kartą lub blikiem (masz na to 15 min) w przeciwnym razie system automatycznie anuluje dokonane wcześniej rezerwacje. Zachowaj maila z linkiem do rezerwacji, będzie Ci on niezbędny do ewentualnej zmiany terminu spotkania.

WAŻNE! Jeśli dostaniesz powiadomienie o anulacji, nie opłacaj starej rezerwacji, tylko dokonaj nowej.

*Aby dokonać rezerwacji prosimy korzystać z kalendarza zapisów dostępnego na stronie internetowej www.odnovaterapia.pl

WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE ZARZĄDZNIEM REZERWACJI ONLINE

https://calendesk.com/pl/help/article/jak-klienci-moga-zarzadzac-rezerwacjami/

REGULAMIN PORADNI ODNOVA

• ZASADA 24 GODZIN:

W terapii, uznajemy zasadę 24 godzin, czyli wizytę można odwołać na 24 godziny przed, w przeciwnym razie pacjent za niestawienie się lub odwołanie w dniu wizyty, ponosi 100% koszt wizyty. Ta zasada wiąże się z faktem zarezerwowanego terminu (oraz gabinetu) na wyznaczony termin.

Płatność za sesję powinna zostać dokonana przelewem w momencie rezerwacji terminu. W przeciwnym razie rezerwacja się nie powiedzie. Rezerwację można dokonać najpóźniej na dzień przed umówioną sesją (liczą się dni robocze).

• ISTOTNA INFORMACJA DOTYCZĄCA ZWROTÓW KOSZTÓW ZA ODWOŁANĄ WIZYTĘ:

Prosimy o przemyślane rezerwacje spotkań, gdyż w przypadku odwołania opłaconej wizyty, potrącamy 10zł od zwracanej kwoty. Koszty te związane są z opłatami operacyjnymi transakcji online. Rekomendujemy w takich sytuacjach zmianę terminu wizyty korzystając z linka udostępnionego w mailu potwierdzającym rezerwację lub poprzez kontakt mailowy na: odnova.gabinety@gmail.com

• ISTOTNA INFORMACJA LOGISTYCZNA W SYTUACJI PRACY ONLINE:

Na taką ewentualność dostaniesz linka na zooma lub Skype, będzie to link obowiązujący na wszystkie Twoje spotkania online. Bardzo prosimy o zaznaczanie przy dokonywaniu rezerwacji, że chodzi o sesję online

• ISTOTNA INFORMACJA LOGISTYCZNA W SYTUACJI PRACY W GABINECIE:

Gabinet mieści na Alei Niepodległości 159 lok 76, klatka V (pierwsze piętro). Można także wejść od ulicy Asfaltowej 10 (są dwie bramy o tej numeracji, chodzi o tą obok Asfaltowej 12). Jeśli chodzi o dotarcie transportem publicznym, to stacja metro Pole Mokotowskie, można także wysiąść na przystanku tramwajowym Kielecka.

Z racji małej przestrzeni w poczekalni prosimy o przyjście około 5 min przed umówioną godziną, nie wcześniej.