al. Niepodległości 159 lok 76, Warszawa

O Nas - Gabinet Psychoterapii OdNova


Jesteśmy Zespołem Gabinetów Psychoterapeutycznych. Specjalizujemy się w terapii Poznawczej, Behawioralnej, Schematu i Systemowej. Dodatkowo współpracujemy z seksuologiem, arteterapeutą, terapeutą grupowym oraz superwizorem. Nasi terapeuci należą do krajowych i międzynarodowych towarzystw psychoterapeutycznych.

Wśród naszych specjalistów znajdują się doświadczeni eksperci pracujący z dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, parami oraz całymi rodzinami. Oferujemy terapię w języku polskim, angielskim, hiszpańskim, francuskim oraz włoskim. Do każdego klienta podchodzimy z szacunkiem i traktujemy go indywidualnie, oferując kompleksowe wsparcie w jednym miejscu.

Współzałożycielkami "Odnova Psychoterapia" są: mgr Aleksandra Defranc, certyfikowana Psychoterapeutka Poznawczo-Behawioralna, Schematu oraz Seksuolog i mgr Kamila Tagliaferro, certyfikowana Psychoterapeutka Poznawczo-Behawioralna, Schematu, Systemowa oraz Superwizor. Ich wieloletnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej oraz pasja, z jaką traktują każdy przypadek i która niezmiennie towarzyszy im w ich pracy, sprawiają, że osoby, które potrzebują psychologicznego wsparcia w różnych trudnych momentach swojego życia, mogą je uzyskać w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.

Nash gabinety 0Nash gabinety 1Nash gabinety 2

Zawodowe doświadczenie założycielek "Odnova Psychoterapia"wzbogacone jest ich osobistymi doświadczeniami życiowymi, wypływającymi z multikulturowych relacji, w jakich się znajdują. Dzięki takiemu obeznaniu są w stanie zrozumieć zawiłości owych relacji, które poza niewątpliwymi zaletami, mają także swoje negatywy i mogą być trudne dla małżeństw i rodzin międzykulturowych oraz dla obcokrajowców, decydujacych się żyć w Polsce.

pttpb

Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej I Behawioralnej

eabct_logo

European Association for Behavioral and Cognetive Therapies

isst_logo

International Society of Schema Therapy

psycholab

Gabinet Psycholab

humana_logo

Humana Gabinet Psychoterapeutyczno - Seksuologiczny

logo

​al. Niepodległości 159 lok 76

02-555 Warszawa

(1 piętro, klatka V)

odnova.gabinety@gmail.com

Poniedziałek - Piątek | 8:00 - 21:00

Facebook/odnova